Dzisiejszego dnia w naszym ośrodku odbyły się wyjątkowe zajęcia hortiterapeutyczne. Już od rana zaangażowaliśmy się w działania, które łączą kontakt z naturą z dobrą zabawą i nauką. Na początku Podzieliliśmy się na grupy, odpowiedzialne za wykonanie określonych czynności w naszym ogrodzie. Następnie każdy z nas grabił, sadził, zamiatał, podlewał oraz pielił w małych zwartych grupach.
Nie zabrakło więc pracy zespołowej – razem przygotowywaliśmy narzędzia, sadzaliśmy kwiaty i podlewaliśmy rośliny. Przy okazji rozmawialiśmy o tym, jak ważna jest troska o przyrodę i jak wiele radości może dać dbanie o rośliny.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia:
Facebook ŚDS Tulipan
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia:
Facebook ŚDS Tulipan