Z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością wspólnie z uczniami IV Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego stworzyliśmy przestrzeń pełną życzliwości, uśmiechu i akceptacji.
Razem tworzyliśmy plakaty promujące tolerancję, integrowaliśmy się przy muzyce, a na zakończenie wzięliśmy udział w przemarszu, pokazując, że różnorodność ma ogromną wartość.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia!
Facebook ŚDS Tulipan
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia!
Facebook ŚDS Tulipan